Soutěž o sportovní sluchátka Jabra Pulse Wireless!

Estimated read time 3 min read

Zapojte se do soutěže a vyhrajte kvalitní sluchátka Jabra Pulse Wireless

Dneska jsme si pro vás kromě článků a herních novinek připravili soutěž o sluchátka Jabra Pulse, která jsou určena primárně pro sportovce. Obsahují totiž monitor srdečního tepu. Klidně ho ale můžete použít k měření infarktových situací při hraní Resident Evilu, to necháme na vás.

Senzor je zabudovaný přímo ve sluchátkách a pracuje téměř s klinickou přesností. Naměřená data putují do apky Jabra Sport Life, která nejenže zaznamenává vaše sportovní výkony, ale supluje také roli trenéra. Nedivte se tedy, když se vám ve sluchátkách ozve, že běžíte moc pomalu. Sluchátka Jabra Plus ale poslouží nejen při sportu, hodí se i na každodenní nošení. Vynikají totiž kvalitním zvukem Dolby, neuvěřitelnou lehkostí, odolností a solidní výdrží až 5 hodin.

Hodila by se vám nová sluchátka? Můžete je vyhrát! Stačí, když si na telefonu aktivujete mobilní platbu a následně napíšete do komentářů pod článek nebo pod příspěvek na našem Facebooku slovo „aktivováno“. Služba mobilní platba je zdarma a bez závazků.

Jedná se o alternativu ke kreditce při platbách za hry, aplikace a další obsah na Google Play. Dá se také využít k úhradě předplatných a nákupů v apkách (mikrotransakce). Zkrátka místo toho, abyste za Spotify zaplatili kreditkou, použijte mobilní platbu a útrata se vám automaticky připíše na vyúčtování, které dostáváte každý měsíc od operátora. V případě, že máte předplacenou SIM kartu, se vám úhrada prostě strhne z kreditu. 

Výhodou mobilní platby je i její bezpečnost, protože nikam nemusíte psát citlivé údaje jako číslo karty, a také rychlost. Vše nastavíte během pár kliknutí: jděte na Google Play a v nastavení klikněte na Platební metody, kde si následně zvolíte možnost Použít platbu přes operátora. Platební metodu je možné také nastavit před nákupem libovolné aplikace (stačí kliknout na cenu a před zaplacením zvolit platbu přes operátora). Podmínkou je, že máte SIM kartu od O2 nebo T-Mobilu. Služba je zcela zdarma.

Podmínky soutěže:

  • soutěž probíhá ode dne zveřejnění článku do 17.7.
  • zúčastnit se mohou všichni čtenáři iGamers.cz a fanoušci stránky Impérium hráčů na Facebooku a Instagramu z Česka
  • výhry nemohou být vymáhány soudní cestou
  • účast probíhá prostřednictvím komentářům pod tímto článkem nebo komentářů na Facebooku nebo Instagramu

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.