Nový Test Drive bude představen už příští týden!

Estimated read time 2 min read

V úterý se nám ukáže nový Test Drive.

COVID-19 zapříčinil, že jsme letos přišli o hodně větších i menších herních eventů. Většina z nich se nakonec konala online a i na těchto akcích byl rozpočet veliký. Blížící se Nacon Connect tak sice nebude ta největší herní akce letošního roku, ale i tak se máme na co těšit.

Nacon je na herní scéně relativně nové jméno, ale určitě jste už o něm slyšeli. Dříve se této společnosti totiž říkalo Bigben Interactive. Trochu zvláštní název pro francouzské studio, nemyslíte? Rodičovská společnost Bigben Group tak spojila několik svých vydavatelských a herních chapadel a vznikla jedna nová.

Teď ale příjde to důležité! Na této akci by se měl po strašně dlouhé době objevit i nový Test Drive! O jeho existenci sice víme už od března, ale zatím jsme neznali žádné detaily. Víme jen to, že se o hru stará studio Kylotonn, které stojí za serií WRC.

Nacon Connect dále odhalí nové RPG od studia Spiders (vývojáři hry Greedfall) a podle teaseru určitě ještě spoustu dalších novinek a zajímavostí. Nacon Connect je plánován na 7. července tak si nezapomeňte udělat kroužek v kalendáři. Sledovat můžete přes Youtube i Twitch.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.