Snoop Dogg zakládá vlastní Gangsta Gaming Ligu

Estimated read time 2 min read

Kouření trávy povoleno!

Snoop Dogg není jen muzikant, producent nebo herec, je to taky velmi zapálený hráč. Před pár lety se účastnil Battlefield 1 livestreamu s celebritami a minulý rok zas ukázal své schopnosti v survival hře SOS. Nyní by chtěl svůj herní zážitek posunout ještě dál se svou vlastní esport ligou.

Dal se dohromady s Merry Jane a založili „The Gangsta Gaming League.“ A už se dokonce hrál i první turnaj! První soutěžící byli všechno Snoopovi „blízcí herní přátelé“ – Red Woods, Red Grant, JC, Tripo Loc, Lala, Shelton, Waniac a Young Sagg. Ti se utkali od titul „Top Dogg“ a prize pool 11 000 dolarů. Vítěz taky bude mít šanci získat ještě mnohem víc, když porazí „Boss Dogga,“ což předpokládám, že je sám Snoop.

Určitě vás ale zajímá jedna věc, která je se Snoop Doggem už tak nějak spojená. A nebojte se, taky na ni mám odpověď.  Popis ligy říká, že „skoro určitě bude povoleno užívání konopí, kdykoli hráči a fanoušci uznají za vhodné.“

První zápas byl ve hře NFL 19, což není zrovna klasická esport disciplína. Jak ale Snoop říká, tahle liga je úplně jiná než třeba Overwatch Liga. To by mohla být zábava!

Snoop slibuje, že se  v budoucnu dočkáme i dalších her.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.