Skutečný poslední update do Terrarie je tady!

Hry

Tak tenhle je už opravdu poslední.

Ještě v květnu vydali Re-Logic do Terrarie velký Journey’s End update a po téměř 10 letech vývoje svou hru konečně dokončili. Uběhlo pět měsíců a Terrarie se opět dočkala updatu.

Tentokrát by se mělo jednat opravdu o poslední update. Alespoň tak to tvrdí Re-Logic. Vůbec bych se ale nedivil, kdybychom se po pár měsících dočkali další výmluvy. Update tedy ukončuje přidávání nového obsahu, ale hráči pořád mohou počítat se supportem ze strany vývojářů.

BANNER_WEB2.jpg

Tento update sice už není tak velký jako Journey’s End, který přidal asi 1000 nových itemů (a changelog měl 40 stránek), ale i tak se dočkáme nového NPC, armoru a pár achievementů.

Jak už jsme jednou říkali, je až zarážející, že Terraria pořád stojí jenom tak směšně malou cenu. Vývojáři do hry přidali tolik updatů a cena se stejně nezměnila. A to je jenom dobře! Už to, že hra tak dlouho přežila bez DLC nebo mikrotransakcí je v dnešní době raritou. Myslím, že takových her je i dnes potřeba mnohem více. Někteří vývojáři by se z nich mohli poučit…

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *