Skutečný poslední update do Terrarie je tady!

Estimated read time 2 min read

Tak tenhle je už opravdu poslední.

Ještě v květnu vydali Re-Logic do Terrarie velký Journey’s End update a po téměř 10 letech vývoje svou hru konečně dokončili. Uběhlo pět měsíců a Terrarie se opět dočkala updatu.

Tentokrát by se mělo jednat opravdu o poslední update. Alespoň tak to tvrdí Re-Logic. Vůbec bych se ale nedivil, kdybychom se po pár měsících dočkali další výmluvy. Update tedy ukončuje přidávání nového obsahu, ale hráči pořád mohou počítat se supportem ze strany vývojářů.

Tento update sice už není tak velký jako Journey’s End, který přidal asi 1000 nových itemů (a changelog měl 40 stránek), ale i tak se dočkáme nového NPC, armoru a pár achievementů.

Jak už jsme jednou říkali, je až zarážející, že Terraria pořád stojí jenom tak směšně malou cenu. Vývojáři do hry přidali tolik updatů a cena se stejně nezměnila. A to je jenom dobře! Už to, že hra tak dlouho přežila bez DLC nebo mikrotransakcí je v dnešní době raritou. Myslím, že takových her je i dnes potřeba mnohem více. Někteří vývojáři by se z nich mohli poučit…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.