Co je nového ve Stalker 2? Zuby!

Estimated read time 2 min read

Každá postava bude mít originální úsměv!

Nový Stalker 2 developer diary ukazuje některé zbraně a postavy, které hráči určitě na první pohled poznají. Video se zaměřuje především na to, jak moc se pracuje na detailech zbraní. Další oblastí zájmu jsou pak zuby, pro které si vývojáři vytvořili vlastní speciální nástroj. Díky této mětodě pak tvrdí, že každá postava bude mít naprosto odlišný úsměv.

Na tyto malé detaily si určitě nikdo nebude stěžovat. Hra by určitě měla vypadat co nejlépe a právě tyto maličkosti ji dovedou k dokonalosti. Musím ale přizat, že jsem trochu zklamán, protože jsem po tak dlouhé době čekal něco více, než jen ukázku zubů.

Ani předhlídka zbraní toho moc nenabízí. Skoro 3 minuty si můžete prohlížet zbraně, které jen tak poletují ve vzduchu. Už několikrát se však stalo, že takové ukázky nakonec v opravdové hře dopadly úplně jinak.

Video je tak spíše připomenutím, že Stalker 2 stále existuje a my se na něj můžeme těšit. Nemůžu se ale zbavit pocitu, že nový Stalker je spíše jen nějaká ideologie, která si poletuje mezi nebem a zemí. Možná jsem ale moc pesimistický. Vývojáři přecejen slíbili, že gameplay záběry uvidíme už tento rok.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.