Counter-Strike 2 je konečně tady!

Estimated read time 2 min read

Tak jsme se dočkali…

Valve po dlouhé době spekulací konečně oznámilo Counter-Strike 2, novou iteraci asi nejpopulárnějšího FPS v historii. Zároveň s oznámením vydali i řadu videí, které ukazují, jak se Counter-Strike změní. Zatím existují tři tato videa – jedno ohledně nových smoků, druhé vysvětluje tick rate a třetí popisuje změny map.

Jednou z těch nejzajímavějších změn je právě tick rate. Valve jej popisuje jako kompletní revoluci stávajícícho systém. Dříve server vyhodnocoval změny pouze v diskrétních intervalech. Jejich nová sub-tick architektura dává serverům možnost přesně vědět, kdy se něco pohne nebo kdy hráč vystřelí. Díky toho by pak mělo být vše konstantní bez ohledu na momentální stav serveru.

Counter-Strike 2 je největší technický pokrok v historii Counter-Striku. Všechny novinky budou oficiálně odhaleny v létě, ale již teď začíná limitovaný test pro stávající CS:GO hráče. Během tohoto testu budeme postupně zkoušet řadu věcí, aby při konečném vydání bylo vše bez problémů.

Valve

Valve také slibuje, že se hráčům přenese i celý jejich CS:GO inventář. Stávající skiny navíc mají ještě lépe vyniknout díky předělanému systému osvětlení a textur s vysokým rozlišením.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.