První Overwatch 2 beta se plánuje na 26. dubna

Estimated read time 2 min read

Součástí bety je i hrdina Sojourn a nový herní mod Push.

Po dlouhém čekání Blizzard konečně oznámil, že PVP beta hry Overwatch 2 započne 26. dubna. Už před týdnem byla spuštěna uzavřená alpha a hráči se mohli hlásit do beta testu na stránce Blizzardu.

Na vývojářském livestreamu pak Blizzard prozradil něco více ohledně průběhu alpha testu. Zjistli prý více informací o tom, který rework se povedl a který naopak moc ne. Tyto informace tak chtějí použít a hru znovu vyzkoušet v dubnové betě.

A na co se tedy v betě můžeme těšit? No musím říct, že na první pohled toho moc není. Největší zajímavostí bude určitě nový hrdina Sojourn a nový herní mod Push. V tomto modu se týmy snaží zmocnit robota, který začíná uprostřed herní mapy. Každý tým se pak snaží robota dotlačit k nepřátelské základně. Vyhraje samozřejmě tým, který robota dotlačí dál. Hru si vyzkoušíme i na 4 nových mapách – Circuit Royal, Midtown, New Queen Street a Colosseo.

Nezapomnělo se ani na staré známé hrdiny. Své reworky dostali Orisa, Doomfist Bastion a Sombra. Zvlášť zajímavý je hlavně Doomfistův rework, který se nově řadí mezi tanky.

Celkové testování bude provedeno v několika vlnách beta testů. První začíná už 26. dubna. Pokud jste se ještě nepřihlásili a máte o test zájem, můžete se již teď přihlásit na stránkách hry.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.