Resident Evil 3 Remake je možná už ve vývoji

Estimated read time 2 min read

Je velmi pravděpodobné, že Capcom už teď pracuje na remaku dalšího Resident Evil!

Resident Evil 2 Remake měl opravdu úspěch. Bylo by divné, kdyby se Capcom nepřesunul i na jeho sequel. Po internetu teď začaly kolovat zvěsti, že remake hry Resident Evil 3: Nemesis je už teď vy vývoji.

Není se však čemu divit. Už při vydání remaku druhého dílu jsme vás informovali, že se Capcom chystá navštívit i ostatní díly této serie. Tyto plány se asi nakonec stanou skutečností. Resident Evil 2 zaznamenalo tak velké prodeje, že takovou příležitost prostě nemohou jen tak zahodit.

Originální Resident Evil 3 vyšel v září roku 1999. Někteří si proto mysleli, že pokud Capcom oznámí remake dalšího dílu, bude to právě letos v září. To se ale nepotvrdilo. Musíme si však uvědomit, že mezi druhým a třetím dílem byla pauza dva roky. Je tedy možné, že oficiálního oznámení se dočkáme až příští rok. Pokud ovšem Capcom plánuje držet si stejné tempo i u remaku.

Jestli nejste příznivci oživování starých her, můžete si zahrát Project Resistance. Jde vlastně o multiplayerový spin-off, kde Mr. X nahání bandu vystrašených dětiček. Jde ale o dost velkou odbočku od klasického Resident Evil stylu. Pokud prahnete po návratu ke kořenům, bude vám muset zatím stačit další remake.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.