Red Dead Online se bude prodávat i samostatně za 5 dolarů!

Estimated read time 2 min read

Online vyjde jako samostatná hra!

Hned začátkem prosince se můžeme těšit na jednu krásnou novinku od Rockstaru! Teda když říkám novinku, nemyslím tak úplně novou hru, ale spíše něco, čím Rockstar určitě hráče potěší. Od 1. prosince si budete mocit koupit Red Dead Online samostatně za velmi krásnou cenu 5 dolarů. Hra bude vyžadovat asi 123GB volného místa.

Dobře, nejde sice o velkou novinku, ale musím uznat, že zakoupit pouze Online mod za tak dobrou cenu je skvělá nabídka. Něco podobného se chystá později v roce 2021 i pro GTA Online. Musíte si však pospíšit, protože tato krásná cena bude jen do 15. února, pak se zvýší na 20 dolarů. Tarek Hamad, vedoucí designu hry, prozradil, že s Red Dead Redemption ještě nekončí. Svět má prý velký potenciál vyprávět různé příběhy a myslím, že Online tak ještě nějakou tu dobu zůstane poměrně živý.

Samostatná hra vyjde zároveň s updatem Bounty Hunters. Ti, kdo si momentálně jeden z nejlepších otevřených světů ještě nezkusili, budou určitě jásat. Stávající hráči však mohou být trochu znechuceni tím, že ve hře opět nebude (kromě vyšších levelů) nic nového. V porovnání s GTA Online zkrátka RDRO zaostává.

Za všechny hráče této skvělé hry tak doufám, že větší počet hráčů také bude znamenat, větší pozornost od Rockstaru a novou vlnu zajímavých updatů.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.