Kolik vydělala Beckhamovi FIFA 21?

Estimated read time 2 min read

Na EA se valí vlna kritiky od ostatních hráčů.

Podle informací z UK Daily Mirror si David Beckham vydělá v průběhu tří let 40 milionů liber za to, že se objeví jako ikona ve hře FIFA 21 a v budoucích hrách. Anonymní zdroj tvrdí, že EA Beckahmovi původně nabídla 30 milionů liber, ale nakonec se dohodli částku zvýšit. Jedná se tak o velký přídavek na Beckhamův účet a možná ty nejlehčí peníze, které za svůj život vydělal.

EA říká, že v žádném případě takové údaje neposkytují a že částka 40 milionů liber je značně přehnaná. Ve hrách se ale točí velké peníze a já bych se vůbec nedivil, kdyby taková částka vlastně nebyla daleko od pravdy.

Tyto zprávy však vyvolaly velkou vlnu kritiky. Vše začal Zlatan Ibrahimovic, který napsal, že FIFA nikdy nedostala svolení použít jeho obličej a nikdy o žádné dohodě nepadlo ani slovo. Říká, že je prý čas pořádně zapátrat, jak to celé vlastně je.

Na jeho stranu se dále přidává i Gareth Bale a pomocí hashtagu začal šířit povědomí o tomto problému.

Jedním velkým rozdílem je však to, že Beckham již ukončil svou kariéru. EA Sports je oficiálním partnerem některých klubů a automaticky tak vlastní některá práva. Teď s jistotou víme akorát to, že při tomto sporu si nějací právníci příjdou na opravdu velké peníze.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.