Ramake Knights of the Old Republic se odkládá na neurčito

Estimated read time 2 min read

Budoucnost remaku je právě teď dost nejistá.

Remake oblíbeného Star Wars: Knights of the Old Republic byl oznámen v roce 2021 a od té doby se na něj hráči už nemohou dočkat. A ani se není čemu divit – jde asi o nejlepší Star Wars hru, která je však už 20 let stará a je tak docela těžké si ji zahrát. Remake proto zní jako naprostá trefa. Bohužel se ale zdá, že studio Aspyr Media provázejí potíže a hra se musela odložit na neurčito.

Vývojáři předvedli pro Lucasfilm a Sony jejich první demo koncem června. Následující víkend však ve studiu dostali výpověď hned dva důležití zaměstnanci a nyní nastal tak trochu chaos. Důvodem výpovědí by mělo být právě zmíněné demo. Vedení Aspyr Media podle informací serveru Bloomberg nebylo spokojeno se stavem a hry a hlavně jak dlouho trvalo toto demo vytvořit.

https://youtu.be/lL-RfE-ioJ8

Časový rozvrh se nyní ve studiu stal velký problém. Vývojáři nejprve tvrdili, že hra vyjde ještě koncem tohoto roku. Nyní však přišli s tím, že vydání někdy v roce 2025 vypadá více realisticky. To je teda obrovský posun.

Budoucnost remaku Knights of the Old Republic je momentálně nejistá. Aspyr Media prý začínají právě teď hledat nové projekty a je tak možné, že se remake přesune jinam. Spekulace je zatím taková, že vývoj převezme Saber Interactive. Zatím tedy ani není jisté, jestli se remaku vůbec někdy dočkáme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.