První pořádné gameplay záběry Ghostwire: Tokyo!

Estimated read time 2 min read

Osobně jsem velkým fanouškem hororů a to včetně her. Když jsem tedy zjistil, že se konečně můžu podívat na nějaký pořádný gameplay z Ghostwire: Tokyo, byl jsem nadšený. A po zhlédnutí videa zjišťuji, že to s tím hororovým prvkem asi nebude zas tak žhavé.

Na webu IGN se objevilo 18 minut záběrů přímo ze hry. Musím říct, že hororový prvek jde možná trochu stranou a hra se zaměřuje spíše na jakýsi supernatural stealth. Musíte jednoduše pomocí svých schopností najít nepřátele, potichu se k nim dostat a pak se s nimi vypořádat.

Není to však jen o soubojích. Děje se tu toho mnohem víc. Hlavní zbraní ve hře je samozřejmě vaše podivná magie. Ale co takhle provádět jakýsi exorcismus, který z lidí vyžene démony, co sužují Tokyo?

Hned začátkem videa si můžete všimnout, že hráč nahání kappu s okurkou. Při nahlédnutí do japonského folklóru můžete zjistit, že se jedná o přízrak, který má moc rád okurky. Vývojáři tak zřejmě vědí co dělají.

Na Ghostwire: Tokyo se můžeme těšit už 25. března. A pokud se chcete na hru připravit, doporučuji začít vizuální novelou Ghostwire: Tokyo – Počátek přímo na Steamu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours