První fotky a plakát televizního Zaklínače!

Estimated read time 2 min read

Další novinky o televizním Geraltovi.

Netflix nám po delší době odhalil zase něco málo o chystané serii Zaklínač. Na obrazovkách by se měl objevit někdy v průběhu tohoto roku. Autoři zveřejnili pár fotek a oficiální plakát. Henry Cavill se končně ukáže přímo v akci.

Některé možná praštilo do nosu, že Geralt má u sebe pouze jeden meč. Většinou totiž nosí dva, jeden na zabíjení lidí a druhý na příšery. Třeba ho jenom nechal doma? Nebo ho dostane až později? Taky je možné, že druhý meč nese kůň.

Lauren Schmidt Hissrich, jedna z producentů serie Daredevil, slíbila, že rok vydání 2019 je pravdivý a nezmění se. Bližší datum si ale nikdo ještě nedovolil stanovit.

Celý seriál má být spíše adaptací knih než her. Je mi ale jasné, že velká spousta lidí se bude dívat hlavně díky velkému úspěchu herní trilogie. CD Projekt Red udělali dobrou práci. Doufám tedy, že Netflix se do toho taky pořádně opře.

Odhalení fotek a plakátu se shoduje s otevřením oficiálního Twitteru. Pokud máte zájem o nejčerstvější novinky o seriálu, můžete ho začít sledovat tady. To je zatím vše, co o Geraltovi z televize víme. Víc se snad odhalí na Comic Conu 19. července.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.