Nový ping systém konečně i v PUBG!

Estimated read time 2 min read

PUBG konečně převzalo skvělou vlastnost Apex Legends.

Apex Legends přineslo tento rok opravdu skvělou novinku – ping systém. Vývojáři PUBG to docela rychle pochpili a teď přišli s vlastní verzí. Po novém updatu stačí podržet kolečko a můžete svému týmu označit lokaci nepřátel nebo třeba požádat o munici. Zprávy se pak objeví v levém rohu obrazovky.

Systém funguje překvapivě dobře. Když označíte nepřítele, řekne vašemu týmu, kde se nepřítel nachází a v jaké je přibližné vzdálenosti. Když požádáte o munici, systém sám zjistí, jaký typ potřebujete. Celé menu má 8 různých možností. Komunikace bez mikrofonu teď bude mnohem lepší a hlavně efektivnější.

Patch přidal ale i dalších pár novinek. Jednou z nich je třeba Deagle. Ten dává 62 damage, ale zároveň pěkně kope. Je tedy docela těžký ovládat. Najdete ho na každé mapě.

Projedete se taky novým vozidlem – BRDM-2. To vás snadno dostane jak přes vodu tak přes souš. Není ale tak snadné získat, musíte si jej totiž přivolat světlicí. Jak už ho ale máte, je to opravdu monstrum. Vozidlo je snad všude obrněné a jeho kola nejdou zničit. Malou nevýhodou je to, že za jízdy nemůžete střílet.

Poslední malou novinkou je šplhání po římsách. Dostanete se tak na místa, která byla do teď nedostupná. K zachycení římsy stačí držet mezerník po výskoku.

Nejzásadnější novinkou je určitě ping systém. Ten udělá shromažďování vybavení a týmovou komunikaci mnohem efektivnější.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.