Prozradila Bethesda budoucnost serie Elder Scrolls?

Estimated read time 2 min read

Neškodné novoroční přání nebo jde o něco víc?

31. prosince, právě na samotném konci roku, vydala Bethesda na svůj Twitter post s textem „Transcribe the past and map the future. Here’s to a Happy New Year!“ Nejprve se může zdát, že se jedná o klasické přání k novému roku. Co když je za tím ale něco víc?

Fanouškům nedá spát hlavně použité slovo „map“ a připnutý obrázek s mapou. Může se jednat o náznak nového Elder Scrolls? Někteří z obrázku usuzují, že podle postavení svíček bude místem pro The Elder Scrolls 6 právě Hammerfell. Jiní se však zaměřují spíše na horní část obrázku, kde se povaluje pár mincí a datum 4E 182. To totiž ukazuje na dobu ještě před pátým dílem. Díky toho se vynořili spekulace, že šestý díl bude velmi blízce spjat s tím posledním.

Je taky ale dost možné, že jde opravdu jen o přání k novému roku, kde Bethesda přihodila pár nepotřebných assetů. Vůbec se ale nedivím, že se fanoušci chytají i takových maličkostí. Od odhalení The Elder Scrolls 6 v roce 2018 nám vývojáři nedali absolutně žádné detaily a vše je stále zahaleno v mlze.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.