První ukázka enginu hry STALKER 2!

Estimated read time 2 min read

GSC Game World vydali první in-engine trailer!

Jak se můžete přesvědčit v následujícím videu, hra vypadá skutečně dobře. Minutový trailer ukazuje hru světel, zničené prostředí a pohyb hlavního hrdiny.

Celý trailer otevírá logo GSC Game World a robustní dveře. Náhle jsme přeneseni do first-person pohledu, kde hlavní hrdina Skilf prochází zničenou budovou. Při svém postupu se podívá skrz zbořenou zeď, kde vidí, jak si počasí doslova hraje s přírodou a převrací jeden strom za druhým. Pak se vše náhle zrychlí a hrdina je v místnosti s ohněm, kde někdo velmi nedávno určitě odpočíval. Po průchodu dalšími dveřmi se vše zbarví do červena a Skilf vytáhne jakési zařízení. Vše náhle přeruší bouřka a divoce létající věci všude okolo.

GSC Game World toto video představili jako oficiální „in-engine gameplay“ teaser, což by mohlo být dost zavádějící, protože si myslím, že se na 99% rozhodně nejedná o opravdové gameplay záběry. Podle vývojářů však tento trailer krásně ukazuje, jak se celá hra hraje a jaké má tempo.

Z tohoto traileru bohužel moc o hře nezjistíme. Lokaci však určit dokážeme, protože podle budov se téměř jistě jedná o Pripyat.

Stalker 2 bude sequelem klasické serie z let 2007 – 2009, kolem které se za svou existenci vytvořil kult. Není se čemu divit, hra má zajímavé AI a nabízí prvky akce, hororu i boje o přežití. Bohužel je však také místy dost zabugovaná. Doufejme tedy, že využití Unreal Enginu hru pozvedne zase trochu dál.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.