Pro české hráče je nově dostupné GeForce Now s RTX 4080

Estimated read time 2 min read

Pokud využíváte službu GeForce Now, určitě vás potěší dobrá zpráva, kterou do světa vypustila česká odnož Nvidie. Všichni hráči na území Česka a Slovenska nyní mají k dispozici i GeForce Ultimate!

Hlavním přístupovým bodem je pro nás zatím Frankfurt, který nabízí GeForce NOW RTX 4080. V Evropě se zatím jedná o jediný přístupový bod, ale postupně by mělo být zavedeno několik dalších.

(zdroj: CD Projekt)

A v čem je Ultimate vlastně tak dobré? Jde hlavně o to, že členové mohou hrát hry s výkonem, který v Cloudu není vůbec běžný. Nabízí se třeba streamování her až na 240 FPS, 4K rozlišení na 120 FPS, podpora DLSS 3, ultrawide rozlišení 3840×1600 a samozřejmě zapnuté RTX. Díky technologii NVIDIA Reflex se vám pak bude zdát, že hraje na opravdovém stolním počítači.

Některá tato vylepšení pak čekají i ty, kdo zatím hrajou se starší generací serverů vybavených kartami RTX 3080. Jestli o členství v GeForce Now Ultimate přemýšlíte, můžete si dát do kalkulačky 569 Kč za jeden měsíc a uvidíte, jestli se vám něco takového vyplatí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.