PreLoading screen pro PC verzi Read Dead Redemption 2!

Estimated read time 2 min read

Nás konzolisty překvapují ve westernovém RPG Read Dead Online nové updaty, které hru obohacují. O tuto radost se 5. listopadu podělíme také s PCčkáři. Samozřejmě Singleplayer je také úžasný!

Kdo se těší na Read Dead Redemption 2 počítačovou verzi, tak se jeho čekání zkracuje na méně než týden. Rockstar Games spustil PreLoading Screen pro ty, kteří chtějí nasednout na svého oře hned jak hra vyjde – můžete tak čekat na nulu, pokud jste tedy hru předběžně zakoupili.

Preloading Screen naleznete v Rockstar Games Launcheru, který si můžete vyzvednout ZDE, pokud ho samozřejmě ještě nemáte. Budete také potřebovat, jak je uvedeno v systémových požadavcích, neuvěřitelných 150 GB volného místa na disku.

Read Dead Redemption 2 PC obsahuje řadu vylepšení oproti konzolové verzi, včetně nových Bounty Hunter misí, Gang Hideouts či Treasure Maps, ale také koní a nových story misí. Read Dead Online se od svého vydání na trh začátkem letošní roku významně posunul dopředu a doufejme, že jakmile spatří světlo herního světa i PC verze, bude to pro RDRO velký pokrok.

Pokud stále nemáte hru předobjednanou, tak máte k dispozici dvě verze – klasická Pre-order verze vás vyjde na 60 USD a nebo Pre-order Ultimate Edition za 80 USD, která zahrnuje bonusové oblečení, vzhled pro váš kemp (Survivor Camp), zbraně a pěkného koně.

Zdroj: pcgamer.com, Rockstar Games Launcher

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.