Harry Potter: Magic Awakened jako karetní RPG!

Estimated read time 2 min read

Harry Potter, Bradavice, Draco Malfoy toto jsou známá jména z knih spisovatelky J.K. Rowlingové. Herních titulů tohoto kouzelného světa je už nespočet od Lego Games až po klasické RPG, tentokrát se tato herní rodinka rozrůstá o karetní RPG.

Bohužel Vaši radost hned z počátku článku zarazím, prozatím se do předběžného spušení mohou zaregistrovat pouze čínští hráči – i přesto si pojďme trochu hru představit.

Po spolupráci s tvůrcem Pokemon GO Nianticem na Harry Potter: Wizards Unite, WB Games nyní spolupracuje s mobilním vývojářem NetEase na Harrym Potterovi: Magic Awakened, což je vlastně nová karetní hra zasazená do světa čar a kouzel. Průmyslový analytik Daniel Ahmad na svém Twitteru postnul tweet o připravené předběžné registraci na zařízeních iOS a Android v Číně. Zatím není známo, kdy se hra objeví v ostatních zemích, ale vzhledem k historii WB her Harryho Pottera by mě nepřekvapilo, kdybychom se hry dočkali až někdy v příštím roce.

Oficiální internetové stránky pro Harry Potter: Magic Awakened jsou sepsány v čínském jazyce, ale díky jednoduchému auto-překladu se dokážeme dovtípit zajímavých detailů. Překlady Google nejsou zdaleka neomylné, ale Ahmadovo shrnutí popisuje mnoho funkcí, které jsou na webu.

Pro začátek, Harry Potter: Magic Awakened by se mělo údajně odehrávat po druhé čarodejnické válce, tím pádem se nemůžeme divit, že hrajete jako nový student v bradavické škole, který právě obdržel dopis o přijetí. Při hře vaše postava dospívá a vašim růstem se učíte i nová kouzla, poznáváte nové přátele a používáte kouzelné znalosti k navrhování jedinečných strategié a kombinací kouzel.

Zdroj: gamesradar.com, Daniel Ahmad Twitter

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.