Povedlo se The Outlast Trials? Podle hráčů ano!

Estimated read time 2 min read

Hráči si nový Outlast zatím velmi pochvalují.

Když poprvé vývojáři oznámili prequel The Outlast Trials, fanoušci nebyli zrovna nadšení. Velkou změnou totiž bylo to, že se jednalo o kooperativní hru. Většina komunity vývojáře prosila, ať se raději drží toho, co se jim v předchozích dílech tak dobře dařilo. Hra nyní již několik dní běží v předběžném přístupu. Jak se to tedy nakonec povedlo?

Podle recenzí se zdá, že risk se vyplatil. Právě teď má hra na Steamu přes 6 tisíc recenzí a drtivá většina z nich je kladná. Kooperace totiž vůbec neničí princip předchozích her a k tomu všemu je dostupný i režim pro jednoho hráče. Rovněž se můžete dočíst samou chválu na technický stav hry a to je dnes v předběžném přístupu velmi vzácné.

Zatím se přesně neví, kdy by měla vyjít plná verze. Lidé z Red Barrels by to rádi ale stihli co nejdříve. Ještě však slibují do hry přidat spoustu nových zkoušek, nepřátel a vylepšení. Již teď je sice plně hratelná, ale po vydání by měla být ještě lepší.

Moc se mi nechce prozrazovat, o čem hra vlastně je. Nejlepší asi bude, když si to na vlastní kůži vyzkoušíte. Můžu vám prozradit alespoň to, že se vše odehrává stále ve stejném univerzu a experimenty na lidech nyní prožijete skutečně na vlastní kůži.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.