Povedlo se The Outlast Trials? Podle hráčů ano!

Hráči si nový Outlast zatím velmi pochvalují.

Když poprvé vývojáři oznámili prequel The Outlast Trials, fanoušci nebyli zrovna nadšení. Velkou změnou totiž bylo to, že se jednalo o kooperativní hru. Většina komunity vývojáře prosila, ať se raději drží toho, co se jim v předchozích dílech tak dobře dařilo. Hra nyní již několik dní běží v předběžném přístupu. Jak se to tedy nakonec povedlo?

Podle recenzí se zdá, že risk se vyplatil. Právě teď má hra na Steamu přes 6 tisíc recenzí a drtivá většina z nich je kladná. Kooperace totiž vůbec neničí princip předchozích her a k tomu všemu je dostupný i režim pro jednoho hráče. Rovněž se můžete dočíst samou chválu na technický stav hry a to je dnes v předběžném přístupu velmi vzácné.

Zatím se přesně neví, kdy by měla vyjít plná verze. Lidé z Red Barrels by to rádi ale stihli co nejdříve. Ještě však slibují do hry přidat spoustu nových zkoušek, nepřátel a vylepšení. Již teď je sice plně hratelná, ale po vydání by měla být ještě lepší.

Moc se mi nechce prozrazovat, o čem hra vlastně je. Nejlepší asi bude, když si to na vlastní kůži vyzkoušíte. Můžu vám prozradit alespoň to, že se vše odehrává stále ve stejném univerzu a experimenty na lidech nyní prožijete skutečně na vlastní kůži.