Poražte Satana v realistickém simulátoru I Am Jesus Christ

Estimated read time 2 min read

Po zhlédnutí traileru na hru I Am Jesus Christ jsem nevěděl, jestli se mi to jenom nezdá. Prý se jedná o realistický first-person simulátor, kde budete konat zázraky. Třeba vyčarujete rybu, uzdravíte nemocné a porazíte Satana jen pomocí magie.

Ano těch posledních pár slov opravdu není překlep. Boj se satanem je vlastně asi ten největší highlight celé hry. A nezapomeňte, že vše je naprosto realistické!

Záběry z traileru vypadají spíše jako nějaká podivná slátanina zoufalého televizního studia. Jenže tvůrci to prý myslí opravdu vážně. Slibují dokonce i open world. Z mého pohledu to spíše vypadá jako VR projekt, kde se  jen zmateně máchá rukama sem a tam.

Hra prý obsahuje přes 30 různých zázraků, což je určitě víc, než by Ježíš měl umět. Možná se můžete ptát, odkud získáte všechny tyhle nadpřirozené schopnosti. A i na to máme odpověď! Měl by je vám dát sám Duch Svatý, přesně tak, jak je řečeno v Bibli.

Dříve nebo později se samozřejmě octnete na kříži. Ale nemusíte se bát, za chvilku se dostanete zpět a ukážete světu, kdo je opravdu boss.

Ještě pořád nejsem úplně přesvědčen, že se jedná o reálnou záležitost. Pro hru ale existuje i stránka na Steamu a na vývoji se podílí docela legitimní situdio. Tak uvidíme. Jen doufám, že I Am Jesus Christ vyjde na vánoce, to by mě už asi fakt dostalo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.