Geralt a Ciri přichází také na Nintendo!

Estimated read time 2 min read

Kdo by neznal příběh Geralta z Rivie a jeho milované Ciri. Věřím, že každý fanoušek se těší také na seriálové podání The Witcher, kde Geralta ztvární Henry Cavill – nyní přicházíme s úžasnou novinkou pro majitele Nintenda Switch!

Geralt z Rivie se prozatím objevil ve filmu a hře Zaklínač, Soul Calibur a Monster Hunter: World. Nyní příchází do Daemon X Machina, což je vlastně exkluzivita v podobě mech shooter hry na platformě Nintendo Switch, která byla odhalena z kraje tohoto roku. Nejen to, na Twitteru Nintendo of Europe byla také oznámena další postava ze série knih spisovatele Andrzeje Sapkowského – válečná princezna Ciri. Dodatek těchto dvou „pro mě“ úžasných postav dostanou majitelé Nintenda prostřednictvím bezplatného DLC.

https://www.youtube.com/watch?v=bgUXm7cDkLY

Přečetl jsem všechny knižní vydání Zaklínače, dohrál všechny díly The Witcher a okusil i Monster Hunter, ale co sakra bude dělat Geralt v Anime mech shooteru? No každopádně se těším na první Gameplay snímky z Daemon X Machina.

Trochu mě mrzí, že se brzy ze světa konzolí ztratí velmi dobrá karetní hra, která Vás provází celým příběhem The Witcher 3: Wild Hunt – Gwent.

Nezapomeňte 20.12.2019 – WITCHER Netflix!

Zdroj:gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.