Papež začal nový rok hudbou ze hry Undertale

Estimated read time 2 min read

Vatikánem se opět rozléhalo Undertale

Začínáte někdy přemýšlet, jak první dny nového roku tráví Papež? Tentokrát nemusíte! My už teď víme, že tento rok se zapíše jako rok, kdy Papež poslouchal hudbu z Undertale. To možná zní trochu moc dramaticky, nechte mě to tedy vysvětlit.

Během veřejné audience někdo do pozadí cirkusovým umělcům pustil skladbu Megalovania přímo před Papežem. Nikdo si toho však nevšiml a boss hudba tak hrála před jeho svátostí v klidu dál. Pro hráče to může být možná velmi bizární podívaná. Už teď se těším, jaké skladby se dočkáme příští rok.

Tak a teď trochu historie. Není to totiž poprvé, co je Papež spojován s Undertale. V roce 2016 si k sobě pozval několik Youtuberů na soukromý rozhovor. Youtuber MatPat pak na oplátku Papeži věnoval kopii hry Undertale. A teď jsme tady, 6 let později a Vatikánem se opět rozléhá Undertale. Pokud si Papež hru doteď nezahrál, možná je největší čas ji vyzkoušet!

A jaké další velké osobnosti dostaly herní dárky? Třeba Barack Obama dostal kopii hry Zaklínač 2 při své návštěvě Polska. Mám ale takový pocit, že si ji bohužel nikdy nezahrál.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.