Nový skin na Bangalore způsobuje padání hry

Estimated read time 2 min read

Apex si s novým intrem neví rady.

Respawn zveřejnil nový skin do Apex Legends na Bangalore. Něco je však hodně špatně s jeho intro animací. Je dost velká šance, že pokud si skin koupíte, animaci ještě chvíli neuvidíte. Jak je to možné? Animace totiž způsobuje padání hry.

O problému se začalo mluvit zanedlouho po zveřejnění skinu. Hráči, kteří si zvolili Mil-Spec skin, byli vždy násilně vráceni do lobby. Někteří pak dokonce tvrdí, že jim hra spadne úplně. Později se pak přišlo na to, že příčinou je intro animace.

Respawn již přispěchal s oznámením, že na opravě pracují. Zajímavé však je, že skin nebyl stažen z prodeje. Navíc stojí 20 dolarů, což není úplně levná záležitost. Když už takové peníze za skin utratíte, očekáváte, že si s ním alespoň můžete zahrát. Technicky teda hrát můžete, jelikož po odpojení ze hry se zase můžete zpátky připojit a skin budete mít nasazený. To je ale docela namáhavý a zdlouhavý proces.

Jinak se ale Apex Legends daří docela dobře. Respawn s expanzí světa jede opravdu na maximum a pořád přináší nějaké novinky, které odhalují další detaily.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours