Overwatch Halloween Event se vrací! Co je nového?

Estimated read time 2 min read

Pokud jste Overwatch nějakou dobu nezapli, možná je ten správný čas se vrátit.  Halloween Terror event je v plném proudu a my bychom vám chtěli představit pár změn, které s sebou přinesl.

V první řadě je nutno říct, že se vrací Junkenstein’s Revenge PvE brawl. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani nové sezónní skiny a možnost získat nějaké to strašidelné vybavení z předchozích let, které jste možná nestihli.

Halloween event přinesl zároveň i nový patch s dokončením reworku Torbjörna. Ten byl původně zamýšlen jako specializovaný hrdina, který měl svým brněním a možností kontrolovat turret změnit nejednu prohranou hru. Jak se ale ukázalo, jeho mechaniky jako Armor Pack působily nejeden gameplay problém. Pro odstranění nedostatků udělali Blizzard několik změn.  Např. udělali turet mnohem lehčí na postavení a vyměnili schopnost Armor Pack za Overload.

Nyní se z turretu stal vrhací objekt. Postaví se automaticky za tři sekundy, i když bude Torbjorn zabit. Už ale nemá více levelů. Nyní dává stejné poškození jako bývalý level 2 turret a má 250 HP místo 300. Nová schopnost Overload zajistí 150 bodů brnění a o 30% větší poškození, rychlost pohybu a rychlost přebíjení na 5 vteřin.

Malých změn se dočkali i hrdinové jako Brigitte, McCree, Pharah, Mei nebo Doomfish. Nejde však o nic zásadního a dramatického. Dále byly lehce upraveny časy na začátku kol Assault a Escort.

Pokud chcete vidět vše velmi podrobně, stačí se kouknout na playoverwatch.com, kde najdete patch notes.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.