Podívejte se na snad nejlepší COD Zombies trailer!

Estimated read time 3 min read

Neuniknul vám tenhle skvělý trailer těsně před vydáním?

Call of Duty Black Ops 4 vyšlo na PC a konzole již včera, ale je tady něco, co vám možná uniklo. Treyarch na poslední chvíli vypustili další zombies trailel. A já zajdu tak daleko a řeknu, že je to ten nejlepší trailer, jaký zombie mod zažil!

Je velmi pravděpodobné, že vás tento trailer minul. A to je obrovská škoda! Jedná se o malou z části příběhovou ukázku snad nejoblíbenější mapy Mob of the Dead, původně z Call of Duty Black Ops 2. Fanoušci už několik let volají o remaster mapy a tento rok se konečně dočkali. A jak můžeme vidět, dostali mnohem víc, než jen remaster. Nové lokace na mapě, nový systém perků…je toho prostě hodně.

Původní mapa se stala velmi populární především díky své atmosféře, originálním zbraním a nevšednímu příběhu. Setkali jsme se s čtveřicí nových postav, kteří naplánovali geniální útěk z vězení Alcatraz. Věci nešly ale podle plánu a všichni nakonec zemřeli. Tím ale jejich příběh zdaleka nekončí! Po smrti se ocitnou zpátky ve věznici, nebo spíše její démonické verzi. Při tom nemají tušení, že jsou chyceni v nekončné smyčce, aby navždy pykali za své hříchy. Konec příběhu postaví hráče proti sobě, pozabíjejí se navzájem a cyklus tak nakonec prolomí.

Podle traileru to vypadá, že podobný osud teď potkal i originální „Primis Crew.“ Z nějakého důvodu jsou zaseknuti na Alcatrazu ve smyčce, ze které na první pohled není úniku. Hned v několika scénách můžeme vidět naprosté zoufalství každé z postav. A přesně tak by Blood of the Dead (tak se jmenuje nová verze mapy) mělo vypadat! Richtofen píše krví po zdech a Nikolai se nervově hroutí. To vše umocňuje naprosto ikonická hudba v pozadí.

Treyarch tyhle trailery prostě umí. Ať už jste fanoušci serie, nebo jenom máte rádi dobré trailery, tohle by vás určitě nemělo minout! Nebo to jenom přeháním, protože jsem naskočil na Blood of the Dead hype train? Posuďte sami!

Na Blood of the Dead trailer se můžete podívat zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.