Ochutnejte oficiální Doom vodku!

Estimated read time 2 min read

Opravdová vodka z opravdových kostí!

Už jsem viděl hodně zajímavých herních crossoverů, některé fungovaly, některé ne. A některé jsou až neuvěřitelné – třeba nová Doom Bone Vodka. Bethesda na Twitteru prozradila, že jde ale o naprosto reálnou záležitost.

Co je tedy „bone vodka“ a ze čeho se dělá? Nejprve se z hovezích kostí získá dřeň. Ta se potom peče, udí a namáčí v alkoholu. Poté je destilována v nízké teplotě a ve vakuu. Tento proces prý zajišťuje lehký chuťový start, který se změní na velmi jemnou chuť na vašem jazyku. Celý zážitek pak končí silnou chutí pepře. O výrobu této vodky se stará společnost The Rebel Distillers. Ti o ní říkají, že je to první vodka, která používá kosti té nejlepší světové kvality.

Rebel Distillers říkají, že spojení vodky a velmi oblíbené hry vytvoří jedinečný zážitek.

Doom Eternal je svět plný démonů a ohně, velká barbecue jáma plná akce – a přesně tak chutná i naše vodka.

Tohle není poprvé, co si Bethesda licencovala alkohol na propagaci své hry. Fallout 76 měl svůj vlastní Nuka Dark Rum. Ten prý ale nedopadl nic moc. Nádoba byla levná plastová napodobenina a chuť kokosu s karamelem zanechávala v puse podivnou pachuť. A při míchání to prý nebylo o nic lepší.

Pokud jsem vás předchozí zajímavostí neodradil, můžete si 700ml Doom vodky pořídit asi za 1300 Kč. Už teď si pití můžete předobjednat. Pokud budete mít štěstí, už na konci září byste mohli mít svou vlastní Doom vodku i vy.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.