Overwatch si zahrajete i na Nintendu Switch

Estimated read time 2 min read

Ke hře navíc dostanete 15 skinů a 3 měsíce Nintendo Switch Online!

Overwatch se v herním světě potlouká už pár let. Někteří si hru zamilovali, jiní se jí vyhýbají velkým obloukem. Vypadá to, že Blizzard má s touto barevnou střílečkou ještě velké plány. Na nedávné Nintendo Direct prezentaci uvedli, že Overwatch rozšiřuje své pole působnosti a od 15. října si jej zahrají i hráči na Nintendu Switch. Tento port taky vypadá jako docela dobrá investice – dostanete k němu 15 skinů a předplatné Nintendo Switch Online na 3 měsíce úplně zdarma. Jak víte, to je potřeba, pokud chcete hrát online.

Zdá se, že Overwatch má tento rok docela nabitý program. Kromě portu na Switch byli do hry přidáni dva úplně noví hrdinové – Baptiste a Sigma. Kromě toho taky Blizzard představil ve hře Workshop a role queue, což byla jedna z věcí, o kterou hráči už dlouho usilovali. Do Overwatch se tak vrací vybalancovaný 2-2-2 systém. Na profesionální scéně to taky běží. Hráči se zrovna připravují na playoff.

Není to poprvé, co Blizzard zavítá na tuto platformu. Jejich prvním pokusem na Switch bylo Diablo 3. Switch se tak pomalu ale jistě stává místem pro kvalitní multiplayerovou zábavu. V případě stříleček si akorát budete muset zvyknout na ovládání (hlavně pokud přecházíte z PC). Kromě Overwatch nabízí Switch i jiné oblíbené střílečky – třeba Splatoon 2 nebo Fortnite.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.