CD Projekt Red už teď přemýšlí o novém Zaklínači

Estimated read time 2 min read

Po Cyberpunku nás zřejmě čeká další Zaklínač.

Vedení studia CD Projekt Red řekli, že se nyní budou plně soustředit na Cyberpunk 2077 a Zaklínače. Ujistili taky, že se Zaklínačem ještě nekončí, protože mají v plánu vydat i další hry z tohoto světa.

Adam Kacinski v rozhovoru pro polská media řekl, že studio už teď pracuje na nové singleplayer hře s „velmi známým konceptem.“

To však neznamená, že CD Projekt přesune všechny své lidi na novou hru. Je to právě naopak. Po vydání Cyberpunku se ten největší tým přesune na multiplayerovou část hry a druhý největší tým bude pracovat na singleplayerovém rozšíření. Na úplně novou hru tak zůstane zatím pouze hrstka lidí.

Podle všeho to tedy vypadá, že bychom se mohli dočkat nového Zaklínače. CD Projekt o tom mluvili už několikrát a pokud nyní pracují na nové singleplayer hře, nevidím snad jinou možnost.

V rozhovoru Kacinski dále řekl, že vydání Cyberpunku by sice mohlo ohrozit šíření viru COVID-19, ale prý se budou snažit udělat vše pro to, aby hru plně představili v plánovaném termínu. Pokud se prý budou rušit velké herní akce tak Cyberpunk 2077 prostě ukáží hráčům jinak. S funkčním připojením k internetu by to neměl být velký problém.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.