Nový trailer na hru Control je to nejdivnější co dnes uvidíte

Estimated read time 2 min read

Přehlídka podivností může začít!

Remedy se v posledních trailerech chlubí hlavně využitím ray tracingu ve své novince Control. Teď je ale čas ukázat i trochu toho příběhu. Nový launch trailer ukazuje, jak moc divná tato slátanina akce, hororu a sci-fi vlastně je.

Na začátek se chci zeptat, opravdu ta zbraň něco šeptala? To velké monstrum vylézající ze země má být co? Květina nebo snad nějaký brouk? Neviděl jsem tuhle příšeru už někde? Po čem vlastně hlavní hrdina střílí? Proč všechno vybuchuje? A hlavně, proč se všichni vznášejí?

Mám na tuhle hru opravdu spoustu otázek a tento trailer žádnou z nich nezodpověděl. Tím ale nechci říct, že trailer je špatný. Právě naopak! Bizarností se tu určitě nešetří a to je dobře. Vlastně si pořád neumím připustit, že jsem opravdu viděl trailer na hru.

Tahle přehlídka výbuchů, létajících lidí a podobných podivností vynikla hlavně díky skvělé skladbě Madness v pozadí. Možná i díky ní mám o hru teď ještě větší zájem. Odehrává se tam toho určitě hodně. Myslím, že Control bude dobrá akční podívaná. Ale teď vážně, opravdu jsem se díval na herní trailer?

Posuďte sami:

Control vychází 27. srpna.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.