Nový trailer na Doom: Annihilation je jeden velký propadák

Estimated read time 2 min read

Tak tohle se moc nepovedlo.

Filmový Doom z roku 2005 byl opravdu špatný. Hráli v něm sice dobří herci, třeba Karl Urban, Rosamund Pike nebo The Rock. I tak to ale nestačilo a snímek byl 105 minut prvotřídního odpadu. Je tedy jen přirozené, že se natáčí další. Nese název Doom: Annihilation a podle prvního traileru se dá usoudit, že to nebude jen špatné, ono to bude ŠPATNÉ.

Doom: Annihilation spadá pod křídla jedné z odnoží Universal Pictures Home Entertainment. Příběh je vlastně docela jednoduchý a takový, jaký známe z našich oblíbených her – tým vesmírných mariňáků je vyslán, aby prošetřili nouzové volání ze základny na Marsu. Objeví však, že celá základna je zamořena démony. Film napsal Tony Giglio, který má zásluhy třeba na snímku S.W.A.T.: Under Siege. V Doomu by si měli zahrát Amy Manson, Lois Mandylor, Hari Dhillon a Nina Bergman.

Sice to vypadá, že film se prostě jen tak najednou zjevil, možná to ale není tak úplně pravda. V roce 2011 se o podobném projektu pod křídli Universal Studios už mluvilo. Nápad se tehdy ale moc neuchytil.

Dobře, asi není úlpně vhodné posuzovat celý film podle jediného traileru, ale řekněte sami, opravdu si myslíte, že tohle dopadne dobře? Já bych se vsadil že spíš ne. Všude kolem se to hemží démony, ale ten pocit děsu tam nějak…chybí. Hrajou ve filmu vůbec živí herci?

Někdo se na Twitteru zeptal id Softwaru a Bethesdy, co si o filmu myslí. Ti se raději distancovali a řekli, že s ním nemají nic společného.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.