Tvůrce Dark Souls by chtěl vyzkoušet i Battle Royale

Estimated read time 2 min read

Vyzkoušeli byste Battle Royale ze světa Dark Souls?

Hidetaka Miyazaki je prezidentem společnosti From Software a otcem velmi oblíbené serie Dark Souls. V nedávném rozhovoru řekl, že by si rád vyzkoušel udělat battle royale hru nebo alespoň online hru s pravidelnými updaty. Prý něco na způsob Destiny nebo Anthem.

„Vždycky je tady nějaká možnost…tyhle hry jsou určitě zábavné,“ řekl v rozhovoru pro Telegraph. „Velmi nás zajímají koncepty těchto her. Kdybychom se do toho pustili, mohlo by to být jiné. Určitě to v nás budí velký zájem a ta možnost do budoucna tady určitě je. Jednou bychom si to taky chtěli zkusit.“

Ale nemusíte se bát! From Software jsou pořád zaměřeni hlavně na singleplayer hry, jako třeba jejich nová hra Sekiro: Shadows Die Twice. „Akční singleplayer hry nejsou v dnešní době nic převratného. Ikdyž má Devil May Cry 5 nějaké online elementy, vychází dva týdny před naší hrou a určitě si na něj můsíme dát pozor,“ řekl.

„V herním odvětví potřebujeme různorodost. Je úplně jedno, co dělá From Software, určitě tady potřebujeme i lidi, kteří budou dělat battle royale a jiné multiplayer hry. Taky ale potřebujeme lidi, kteří se zaměřují právě na singleplayer zábavu. Taková možnost volby určitě požene všechny dopředu.“

Není to poprvé, co se Dark Souls a battle royale zmiňují v jedné větě. Třeba minulý rok jsme se dozvěděli, že z Dark Souls 3 byl odebrán nějaký čistě PVP obsah.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.