Tvůrce Dark Souls by chtěl vyzkoušet i Battle Royale

Hry Zajímavosti

Vyzkoušeli byste Battle Royale ze světa Dark Souls?

Hidetaka Miyazaki je prezidentem společnosti From Software a otcem velmi oblíbené serie Dark Souls. V nedávném rozhovoru řekl, že by si rád vyzkoušel udělat battle royale hru nebo alespoň online hru s pravidelnými updaty. Prý něco na způsob Destiny nebo Anthem.

“Vždycky je tady nějaká možnost…tyhle hry jsou určitě zábavné,” řekl v rozhovoru pro Telegraph. “Velmi nás zajímají koncepty těchto her. Kdybychom se do toho pustili, mohlo by to být jiné. Určitě to v nás budí velký zájem a ta možnost do budoucna tady určitě je. Jednou bychom si to taky chtěli zkusit.”

BANNER_WEB2.jpg

Ale nemusíte se bát! From Software jsou pořád zaměřeni hlavně na singleplayer hry, jako třeba jejich nová hra Sekiro: Shadows Die Twice. “Akční singleplayer hry nejsou v dnešní době nic převratného. Ikdyž má Devil May Cry 5 nějaké online elementy, vychází dva týdny před naší hrou a určitě si na něj můsíme dát pozor,” řekl.

“V herním odvětví potřebujeme různorodost. Je úplně jedno, co dělá From Software, určitě tady potřebujeme i lidi, kteří budou dělat battle royale a jiné multiplayer hry. Taky ale potřebujeme lidi, kteří se zaměřují právě na singleplayer zábavu. Taková možnost volby určitě požene všechny dopředu.”

Není to poprvé, co se Dark Souls a battle royale zmiňují v jedné větě. Třeba minulý rok jsme se dozvěděli, že z Dark Souls 3 byl odebrán nějaký čistě PVP obsah.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *