Fix PUBG je oficiálně u konce. Jak kampaň dopadla?

Estimated read time 2 min read

Co nového nás čeká?

Vývojáři PUBG v srpnu tohoto roku odstartovali kampaň s názvem „Fix PUBG.“ Ta je nyní u konce. Opravili prý okolo 100 bugů, zlepšili gameplay kvalitu, zvýšili hráčské FPS, zlepšili servery a zabanovali okolo 2 milionů cheaterů.

Pořád to ale neznamená, že hra je totálně očištěná od chyb nebo že vývojáři jsou s ní naprosto spokojeni. Na Steamu přiznávají, že se snažili přidávat nové updaty až moc rychle a přehlíželi tak problémy, které bylo nejdříve potřeba vyřešit. Ze své chyby se však poučili a nechtějí ji opakovat.

V roce 2019 pro ně bude hlavní prioritou stabilita a celková hratelnost. To na začátku určitě zpomalí přísun novinek. S postupem času by však chtěli najet na stejné tempo, jako udržovali doposud. Alespoň tak to teď slibují všem svým fanouškům.

„Nevíme, jak dlouho tahle fáze potrvá. Slibujeme však, že vynaložíme veškeré úsilí, ať hru posuneme na vyšší úroveň co nejrychleji.“

Dále také uvádějí, že se chystají menší změny do matchmaking systému. Nové UI by prý mělo lépe určovat čas čekání a také hráčův ping. Hráči si budou moci vybrat v jakém prostředí a jakou mapu chtějí hrát. I kdyby to znamenalo delší čekací čas. Hráči tak budou moci sami posoudit, co je pro ně zrovna nejlepší.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.