Nový Mass Effect v podání BioWare Edmonton!

Estimated read time 2 min read

Vypadá to, že N7 Day nebyl tak zbytečný. Dozvěděli jsme se o možném dalším dílu Mass Effect z dílen BioWare Edmonton.

Všem milovníkům série Mass Effect se blýská na lepší časy, podle Kotaku pracuje BioWare Edmonton na novém dílu Mass Effect pod vedením Mika Gambleho. Gamble je v BioWare od roku 2009 a pracoval na Mass Effect 2, Mass Effect 3 a posledním díle Andromeda (který se dle mého názoru vážně nepovedl) – než se přidal k týmu, který tvořil Anthem, ale vypadá to na comeback ke starým kořenům.

Nedávno komunita Mass Effectu oslavovala N7 day obvyklým vzpomínáním a revizí původní trilogie Mass Effect spojené s redundantními požadavky na BioWare – aby se jim dostalo nové hry. Na to konto vytáhl Casey Hudson sbírku koncepčních artů s titulkem „Máme spoustu nápadů, jak zdokonalit náš Mass Effect„, jeho tweety se nedaly brát vážně.

Z prvu nám Hudsonovy tweety přípomínaly ArtWorky z první trilogie Mass Effectu, ale mnozí hráči se domnívají, že příběh z Andromedy je stále otevřený – zda bude nový díl napojený jako pokračování zatím není jasné.

Teď je ale realita jiná – od slibovaného Dragon Age 4, který loňský rok BioWare oznámil – se nyní pracuje v Edmontonu na vývoji nového Mass Effectu pod dlouholetým direktorem Mikem Gamblem „Velmi raný vývoj je lepší než žádný vývoj, že?“.

Informace byly na konci dlouhé zprávy o údajné aktualizaci Anthemu, která by měla zahrnovat obrovské přepracování hry v podobném duchu jako proběhl u No Man’s Sky.

Zdroj: gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.