První nástřel DualShock 5!

Estimated read time 2 min read

Stejně jako Vy, tak i my v redakci se těšíme na next-gen konzoli společnosti Sony. My víme více, přínášíme vám neoficiální sketch gamepadu DualShock 5.

Zdá se, že schválně Sony Interactive uvolnilo neoficiální sketch art nového DualShocku s číslem 5. Tyto náčrty byly dnes zveřejněny na Japanese Patent Office (japonský patentní úřad), ale Sony žádné oficiální vyjádření nevydalo – Jenže? Snímky zatím potvrzují vše, co doposud o novém příslušenství víme.

Pokud se tedy budeme bavit o oficiálním patentu pro pátý DualShock, kde by měla být odstraněna světelná lišta z DualShocku 4, mimo jiné by se měl na ovladači objevit také port USB v místech, kde se náchází výstup pro sluchátka.

Dle uniklých informací z ResetEra by měl nový DualShock obsahovat i vestavěný mikrofon. Mohlo by tak dojít i k rozšíření Streamingu na PS5?

Také, ale kolují zprávy, no spíše myšlenky, že se může jednat o novou generaci DualShocku 4 pro prozatimní verzi PlayStation. Myslím si, že kvůli takovým tajnostem a už vůbec oznámení PS5 jsou tyto spekulace pouze fámy. Jenže i já se mohu mýlit, ale proč by Sony vydávalo tento patent pro konzoli staré generace?

Zdroj: gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.