Novou postavou v Apex Legends je máma cestující časem

Estimated read time 2 min read

Horizon cestuje časem a je mámou na plný úvazek.

Ještě před vydáním 7. sezóny nám Electronic Arts představili v traileru novou postavu. Touto postavou je Dr. Mary Somers AKA Horizon. Její věděcká partnerka ji zradila a ona se ocitla na samém konci známého vesmíru, kde ji čekala jen smrt.

Umřít takto tragickou smrtí se určitě nikomu nechce. Horizon za sebou navíc nechala syna, kterému slíbila, že se vrátí, jakmile najde náhradní zdroj energie pro svou planetu. Z nekonečné temnoty se jí nakonec podařilo vrátit sice na správné místo, ale ve špatném čase (o 87 let později).

Horizon se ale nevzdává! Když dokázala cestovat časem jednou, dokáže to znovu! A vypadá to, že nejlepší cestou je vložit všechny své akademické i mateřské schopnosti do ultimátního winner-take-all zápasu v Apex Legends. Já bohužel nejsem expert na kvantovou mechaniku a podstata tohoto rozhodnutí mi stále uniká, ale jsem si jistý, že Electronic Arts střípky nakonec poskládají.

To však není vše! Dále jsme dostali výsledky ranked her v 6. sezóně a myslím, že všechno šlo docela dobře. Nová sezóna začne na mapě Olympus, o které zatím moc nevíme, a pak se přesune na Worlds Edge. Kings Canyon se tentokrát neplánuje.

Vývojáři dále vysvětlili, jak budou ranked hry fungovat, když už funguje i crossplay. Konzoloví hráči budou spíše hrát proti konzolovím hráčům, ale i tak se bude vše dělit hlavně podle RP score. Pokud se tak potkají ve hře např. PS4 i PC hráči, budou hrát na stejném zápase, ale výsledný rank se bude počítat jen v rámci jejich platformy.

7. sezóna začíná 4. prosince spolu s vydáním na Steamu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.