Cyberpunk 2077 byl odložen na prosinec

Estimated read time 2 min read

Cyberpunk 2077 byl opět odložen.

CD Projekt tuto novinku oznámili včera. Důvodem jsou prý problémy vývoje na PC, next-gen a current-gen konzole zároveň (navíc při práci z domova). Rozhodli se tak vydání hry o tři týdny posunout.

Ani nevíme jak, ale ze Cyberpunku se nakonec stala next-gent hra a my chceme zajistit, aby vše běželo na každé platformě skvěle. Může se zdát, že 21 dní v tak rozsáhlé hře nebude velký rozdíl, ale věřte nám, že bude.

Nové datum vydání však vzbuzuje otázku, jestli všechno to vychloubání, že je hra hotová a připravená, byly vlastně jen prázdná slova.

Že je hra hotová znamená, že v ní je všechen obsah a dá se dokončit. Vůbec to neznamená to, že bychom na hře přestali pracovat a nechtěli zvedat kvalitu ještě dál.

Není to poprvé, co se vydání Cyberpunku posunulo. Fanoušci možná budou zklamaní, ale studio se teď vystavuje mnohem většímu riziku. Dříve totiž na Twitteru slíbili, že už žádné odklady nebudou. K tomuto tweetu nyní dodali malý dovětek:

Všimne si někdo, když tohle jen tak odstraníme? 🙁

Je tu i ale opačný efekt a ten pocítí hlavně vydavatelé. Ti, kdo plánují vydat vlastní hru příští měsíc si teď určitě pískají blahem.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.