Kojima Productions plánuje Death Stranding film

Estimated read time 2 min read

Kojima chce dále prohlubovat svět Death Stranding.

Kojima Productions se spojí s Hammerstone Studios na opravdu zajímavém projektu. Společně by chtěli na velkou obrazovku uvést Death Stranding film, který divákům představí nové postavy a rozšíří svět. Všechno samozřemě pod vedením samotného Kojimy.

Jsem z partnerství s Hammerstone Studios nadšený. Pro naši značku jde o velký moment a moc se těším na to, až představíme Death Stranding na filmovém plátně.

Hideo Kojima

Zatím vůbec nic nevíme o datu vydání, hereckém obsazení nebo samotném příběhu. Kojima ale říká, že všechno už šlape. Oznámení Death Stranding filmu přichází asi 2 týdny po tom, co Kojima informoval o Death Stranding 2. Vrátí se v něm Norman Reedus i Lea Seydoux. Pokud jste ještě neviděli trailer, můžete se podívat výše.

Co se týká filmu, Alex Lebovici z Hammerstone Studios říká, že filmová adaptace Death Stranding nebude jen další velká herní adaptace s obrovským rozpočtem, ale bude mnohem promyšlenější a mírnější. Cílem je prý ukázat, že i herní adaptace mohou být filmová umělecká díla. Pujde tedy o úplně jasný kousek od Kojimy.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.