Noví hráči Overwatch 2 si musí odemknout i staré hrdiny

Estimated read time 2 min read

Staří hrdinové jsou zdarma, ale noví hráči si je musí nejprve odemknout.

Jako součást přechodu na free-to-play zavádí Overwatch 2 omezení pro úplně nové hráče, kteří první díl nikdy nehráli. Hráč si na takovém účtu bude muset všechny herní mody a hrdiny odemykat postupně.

Noví hráči budou mít ve hře na začátku jen velmi limitované možnosti. Všechno ve hře si tak ze začátku budou muset odemknout postupně. V první fázi si zpřístupní in-game chat a herní mody. A potom už stačí jen hrát a postupně si odemykat hrdiny z originální sestavy. Něco takového by mělo podle Blizzardu zabrat přibližně 100 her. A aby bylo jasno, tenhle postup je úplně oddělen od battle passu, kde nyní už všichni hráči musejí dosáhnout levelu 55, aby si odemkli hrdiny nové. Samozřejmě pokud si za každého nechtějí zaplatit.

(zdroj: Blizzard)

Blizzard říká, že většina těchto začátečnických omezení nebude platit, pokud hráči hrají ve skupině. Pokud chce ale nováček skočit i do kompetitivní hry, musí nejprve vyhrát 50 Quick Play her.

Všechny uživatelské účty budou muset mít i ověřené telefonní číslo, aby si vůbec hru mohli zahrát. Kromě toho pak Blizzard plánuje bojovat proti podvodníkům nahráváním a nalýzou hlasové komunikace. Už hned ze startu tak plánují docela agresivní bezpečnostní politiku.

Overwatch 2 vychází už 4. října a zcela nahradí originální Overwatch.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.