Nové questy v Apex Legends budou mít i PvE!

Estimated read time 2 min read

EA konečně prozrazuje, jak budou fungovat nové questy.

Electronic Arts už dříve prozradili, že v páte sezóně Apex Legends se dočkáme i questů. Vůbec ale neprozradili, jak tyto questy budou vypadat. To se změnilo včera, když konečně vyšel nový gameplay trailer na 5. sezónu. Tím největším lákadlem ve videu je rozbor prvního questu.

Hráči budou moci sbírat Tresure Packy, což je úplně nový loot item. V těchto balíčkách najdete vše od materiálů až po BattlePass XP. Díky těmto balíčkům taky dostanete možnost účastnit se Huntu. V této sezóně budete moci sesbírat celkem 45 Treasure Packů. Každý den však můžete aktivovat pouze jeden!

Tou největší novinkou je však již zmíněný Hunt. V tomto modu King’s Canyon hráče přivítá v noci. V solu nebo squadu se budete snažit dostat na vyznačenou lokaci, získat svůj cílový loot a zase se rychle dostat pryč. Vše to zní docela jednoduše, kdyby vám však v cestě nestáli Prawleři.

První Hunt se otevře 19. května a ostatní se pak budou otevírat na týdenní bázi. Úspěšně dokončený Hunt vám zajistí artefakt, weapon charm a novou kapitolu příběhu The Broken Ghost. Všechny již otevřené Hunty bude možné odehrát i opakovaně.

Pátá sezóna Apex Legends startuje 12. května.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.