Forsen dostal další ban!

Estimated read time 2 min read

Nikdo zatím neví proč.

Hodnocené zápasy ve Valorantu si již vyžádaly svou první oběť. Stal se jí velký streamer Forsen. Ještě není přesně jasné, za co svůj ban dostal. Pravděpodobně jde o porušení nějakého z komunitních pravidel při streamování.

Po představení hodnocených zápasů se všichni příznivci Valorantu okažitě ponořili do hraní. Svou honbu za renkem začal i streamer Forsen, který teď ale trochu zakopl. Forsen měl už rank Immortal (druhý nejvyšší) na dosah ruky, ale v tom přišlo něco nečekaného – ban, který mu znemožňuje streamovat! Zatím se přesně neví, za co tento ban dostal. Jako nejpravděpodobnější se jeví to, že byl během zápasu až moc toxický na jednoho ze svých spoluhráčů. Ve hře jsou ale i jiné scénáře, třeba rasistické poznámky. Zatím se ani neví, jak dlouho tento ban bude trvat. Není to však poprvé, co tento známý streamer dostal ban a proto by si měl dávat raději pozor.

Svůj první ban obdržel v roce 2016. Ten však trval pouze 24 hodin a jeho účelem bylo spíše streamera upozornit na všechny přestupky, které za svou dobu působení nahromadil. Varování zřejmě zabralo, protože od té doby neměl Forsen jediný problém. Řekl bych tedy, že tentokrát se jedná o podobnou záležitost. Nic však není jisté a Forsen by si měl určitě dávat pozor.

Streamer se zatím nijak nevyjádřil.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.