Nové Call of Duty: Warzone je tady!

Estimated read time 2 min read

Nové Battle Royale Call of Duty: Warzone je pro všechny zdarma!

Activision konečně odhalili nové Call of Duty: Warzone, které si může každý zahrát úplně zdarma. Jak už jsme se dozvěděli, jedná se o samostatné battle royale a není tak potřeba vlastnit Modern Warfare.

150 hráčů se utká na jedné mapě o to, kdo se stane opravdovým králem. Warzone ale přináší ještě jeden mod. Plunder je vlastně jen o tom stát se co nejbohatším. Musíte sesbírat co nejvíce lootu a okrást další hráče.

Oba mody se odehrávají na mapě Verdansk, což je nová mapa sestavená z nových i starých lokací. Největší boj bude asi o velké město. Pokud ale civilizaci moc nefandíte, můžete se nepřátelům šikovně schovat v lesích. Activision říká, že se po mapě nachází celkem 300 různých zajímavých bodů a oblastí. Mapa je to tedy obrovská. Poku máte štěstí, najdete třeba SUV nebo helikoptéru a pohyb tak nebude problém.

Ve hře figuruje i zajímavý respawn systém. Hráči se uvnitř gulagu utkají v 1v1 soubojích o to, kdo dostane šanci se vrátit zpět do hry. Oba dva mody vám navíc dovolí zvolit si speciální úkoly, za které pak dostanete nějaké malé výhody. Většinou budete muset nalézat supply boxy nebo zajišťovat různé místa.

Více detailů a budoucnost celé hry se snad dozvíme co nejdříve. Zatím se nezapomeňte kouknout na trailer a vyzkoušejte si hru na vlastní kůži.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.