Genesis Trit 600 je herní křeslo s fascinujícím designem v RGB podsvícení 

Estimated read time 3 min read

Genesis Trit 600 stojí momentálně na pomyslném vrcholu mezi herními křesly v nabídce značky Genesis. Díky svému RGB LED podsvícení není možné toto křeslo na trhu přehlédnout. Genesis Trit 600 je robustnější a odolnější než nedávno představený model Trit 500. RGB podsvícení je možné plně ovládat a volit z nekonečného množství barevných kombinací, měnících se efektů a úrovní jasu. Moderní design křesla Genesis Trit 600 je doplněn prvky v efektním karbonovém dekorativním vzoru.

Herní křeslo Genesis Trit 600 je robustnější a odolnější, než jeho předchůdce Trit 500. Má větší nosnost, zvládne zátěž až 150 kg a má mimo jiné větší průměr nylonových koleček (60 mm), které zajišťují pohodlný a plynulý pohyb. Hydraulika křesla splňuje podmínky třídy 4. Efektní a nepřehlédnutelné RGB podsvícení křesla Genesis Trit 600 je napájeno externí powerbankou, pro kterou je vyčleněna speciální kapsa na spodní části sedáku. Křeslo se tak obejde bez přívodních kabelů napájení. Powerbanka není součástí dodávky.

Konstrukce křesla a jeho funkce jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí i při dlouhém hraní her. Křeslo je plně variabilní, nabízí výškově stavitelný sedák i loketní opěrky, houpací funkce přináší odpočinek a prodyšná tkanina čalounění zádové opěrky zajišťuje odvod tepla. Genesis Trit 600 má hlavový i bederní polštář. Pevná kovová konstrukce, použité materiály a kvalitní polstrování garantují vysokou a trvalou kvalitu křesla Genesis Trit 600.

Dostupnost a cena
Herní křeslo Genesis Trit 600 je dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 5 290 Kč včetně DPH.

Video:

Specifikace

Průměr koleček: 60 mm
Hydraulika: Class 4
Loketní opěrky: Stavitelné, 1D
Šířka zádové opěrky: 55 cm
Hmotnost: 18 kg
Doplňky: Bederní polštář, hlavový polštář
Nosnost: 150 kg
Výška zádové opěrky: 82 cm
Hloubka sedáku: 49,5 cm
Šířka sedáku: 53 cm
Výška sedáku: 124 – 132 cm
Rozsah nastavení: 44,5 – 52,5 cm
Funkce: Stavitelné loketní opěrky, stavitelná výška, polohovací a otáčecí sedák, houpání
Materiál: Tkanina a umělá kůže
Barva: Černá
Napájení: Powerbanka – není součástí dodávky

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.