Test Drive Unlimited Solar Crown posouvá datum vydání

Estimated read time 2 min read

Nový Test Drive si zahrajeme až v roce 2023.

Závodní hra s otevřeným světem Test Drive Unlimited Solar Crown byla oznámena v roce 2020 a později plánována na rok 2022. Dlouholetí fanoušci jsou teď proto zklamaní, že jim vydavatel Nacon oznámil posun vydání na rok 2023.

Víme, že možná budete zklamaní, ale naším cílem je udělat Test Drive Unlimited Solar Crown co možná nejlepším dílem celé serie.

Nacon

Nacon nenaznačil žádný konkrétní důvod pro odložení. Jde si ale asi představit, že na hře je stále spoustu práce. Při oznámení nám slíbili, že se nedočkáme jen další závodní hry, ale spíše zážitku, který zachytí ten skutečně skvělý pocit jízdy vlastním autem. Rychlost je samozřejmě důležitá, ale stejně velký dopad může mít třeba jen poslouchání rádia nebo otevírání okna.

Dále vydavatel fanoušky ujistil, že před samotným vydáním proběhne celá řada beta testů, kde si hru budeme moci opravdu dobře vyzkoušet. Také jsme se však dozvěděli, že byl pozastaven vývoj na PS4 a Xbox One kvůli toho, aby vývojáři mohli skutečně naplno využít stávající generaci konzolí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours