Netflix začíná hype 3. série Zaklínače!

Estimated read time 2 min read

Netflix nás pomalu láká na další sérii.

Třetí série Zaklínače od Netflixu se pomalu blíží. Je dokonce už tak blízko, že se s námi Netflix podělil o první ukázku. Na Twitter zveřejnili obrázek Geralta, Ciri a Yennefer se zprávou „Hold tight. ‚Til tomorrow“.

Pojďme ale nyní uklidnit veškerý zmatek – ve třetí sérii hraje hlavní roli stále Henry Cavill. Tato serie však bude jeho poslední. Cavill ze Zaklínače odešel kvůli role Supermana, kterou však po několika měsících zrušili úplně. V roli Geralta jej má od 4. série nahradit Liam Hemsworth.

Zaklínač, 3. serie, teaser
(zdroj: Netflix)

Někteří fanoušci Zaklínače se změnou nejsou vůbec spokojení. Spoustu jich říká, že 3. série pro ně bude ta poslední. To samozřejmě není k Hemsworthovi moc fér, protože i on stále může podat velmi dobrý výkon. Fanoušci Star Wars však však tuto situaci určitě dobře znají, protože některé filmy by bylo mnohem lepší raději vypustit.

Třetí sérii zaklínače zatím očekáváme toto léto. A pokud to tak opravdu má být, je pomalu čas, aby se kola neúprosného marketingu začala točit. Co tento tweet vlastně znamená? Mluví Gerlat k Ciri? Nebo nám snad Netflix chce něco říct?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.