Netflix chystá seriál na motivy Resident Evil

Estimated read time 2 min read

Vrátí se Resident Evil na obrazovky?

Zaklínač, Alan Wake a nyní i Resident Evil. Podle všeho to vypadá, že Netflix chystá seriál právě ze světa Resident Evil. Bylo by to poprvé od doby, co jsme tuto serii viděli v televizi naposled v roce 2016 (Resident Evil The Final Chapter).

Za tímto novým výtvorem by měla stát německá společnost Constantin Film. Právě tato firma v minulosti mluvila o oživení celé Resident Evil serie. Nyní se asi rozhodli toto přání proměnit ve skutečnosti právě na Netflixu.

Podle zpráv by měl nový seriál rozšířit pohled na Resident Evil svět. Není však jasné, jestli uvidíme staré známé postavy, třeba Leona Kennedyho, nebo se setkáme s někým úplně novým. Na Netflixu prý prozkoumáme další podivné operace společnosti Umbrella a svět, který se musel přizpůsovit T-viru. Dočkáme se však i „klasických“ RE prvků a easter eggů.

Filmy Resident Evil vydělaly svým autorům opravdu hodně peněz. Jde o částku asi 1,2 miliardy dolarů. Někteří fanoušci ale tvrdí, že se filmy dostaly už moc daleko od svých herních předloh a ztratily tak kouzlo. Já osobně mám Resident Evil rád, ale musím uznat, že hry a filmy jdou občas tak trochu vlastní cestou.

Mějte prosím na paměti, že Netflix oficiálně ještě nic nepotvrdil. Ale zprávy především ze serveru Deadline jsou velmi přesvědčivé. Tato novinky mě velmi potěšila, takže vám slibuju, že stopu budu i nadále sledovat.

Pokud máte rádi Resident Evil, nezapomeňte si zahrát demo nového Resident Evil 2. Nadobro zmizí už 30. ledna.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.