Subnautica: Below Zero se k nám dostane už na konci ledna

Estimated read time 2 min read

Už za pár dní se znovu ponoříme pod mořskou hladinu.

Subnautica: Below Zero je samostatné pokračování mimořádného prvního dílu, který vyšel minulý rok. Opět se potopíme pod hladinu té stejné planety, nyní však v trochu jiném regionu. To znamená, že Below Zero poskytne nový úžasný příběh, ale snad zachová to, co hráči na Subnautice tolik milují.

V jednom se ale lišit nebudou a to je způsob vydání. Subnautica se dostala na Steam už v roce 2014. Tehdy ale nebyla vůbec dodělaná, protože Unknown Worlds chtěli získat zpětnou vazbu přímo od hráčů. To stejné nyní plánují i pro Below Zero. Prodej začně 30. ledna a hra bude dostupná na Steamu, Epic Games Storu a Discoru.

„Below Zero není dodělané! Je plné bugů, není optimalizované a chybí zásadní prvky hry,“ říká studio. „Nabízíme Early Acces ne protože chceme vaše peníze, ale protože chceme vaši odezvu. Společně děláme totiž ty nejlepší hry.“

Něco takového se jen tak nevidí a já za to Unknown Worlds obdivuji. Možná právě proto je Subnautica tak skvělou hrou. Byla tvořena za chodu s hráčskou odezvou. Pokud ale očekáváte, že se do hry okamžitě ponoříte, možná budete zklamaní. Když vývojáři říkají, že je hra nedodělaná, tak to opravdu myslí vážně. Určitě ale bude stát za to si hru pořídit!

Unknown Worlds budou živě streamovat vydání jejich nové Subnauticy. Uvidíte trailery a rozhovory s důležitými členy vývojářského týmu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.