Na Twitchi teď můžete sledovat britský parlament!

Estimated read time 2 min read

Tohle je jedno z nejzajímavějších vysílání, jaké jsem na Twitchi poslední dobou viděl.

Když má Bernie Sanders svůj vlastní Twitch channel, proč by ho nemohly mít i jiné politické špičky? A co třeba rovnou celý parlament?

Ano slyšíte správně. Ty největší špičky britské politiky teď můžete sledovat živě z pohodlí vašeho domova. Nebudou spolu hrát Minecraft na společném serveru, ani zneškodňovat bomby v CS:GO. Ukparliament je oficiální streamovací kanál, který živě přenáší politické debaty. Více tak otevírá politiku zejména mladším divákům. A nechybí ani emoty!

Jak možná víte, britský parlament se trochu liší od toho našeho. S nějakou politickou korektností se tam moc nemažou. Velmi často se stává, že překřikují jeden druhého a občas prolétne i nějaká ta facka. Svůj názor prostě dávají najevo všichni najednou a proto to občas vypadá spíše jako v cirkuse nebo nějaké komedii. Můžu vám slíbit, že sledovat tento přenos bude určitě zábava.

Můžete třeba vidět, jak John Bercow žádá o pořádek a v další vteřině se už naváží do jednoho z politiků. Všichni okolo k tomu samozřejmě mají co říct a proto se opět rozpoutá chaos. Nebo se třeba podívejte na to, jak Caroline Lucas přirovnává svého kolegu k Oscaru Wildovi. A takových zážitků je britský parlament plný.

Myslel jsem si, že rok 2019 nebude ničím zajímavý. Sledování tohoto streamu mě přesvědčilo o opaku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.