Na Steamu je tento týden zdarma Battlefield 2042!

Estimated read time 2 min read

Ještě máte chvilku čas si hru vyzkoušet úplně zadarmo.

Battlefield 2042 se pomalu dostává ze svého dna. Minulý měsíc do něj byly přidány třídy a hra se tak stala trochu lépe vybalancovanou. 4. sezóna potom přinesla novou mapu, 4 nové zbraně, tank a nějakou tu techniku.

Pokud přemýšlíte, že hře dáte šanci, můžete si ji teď ještě nějakou dobu vyzkoušet na Steamu zdarma. S tím se pak také samozřejmě pojí velké sleva, jestli se rozhodnete si hru pořídit.

(zdroj: DICE)

Času na vyzkoušení sice není už mnoho, ale i chvilka stačí, ať zjistíte, jestli vám tento Battlefield sedí. Hra vyšla ve velmi špatném technickém stavu, ale nyní se vše obrací k lepšímu. Nový systém tříd je také velkým vylepšením, protože hráči už nemohou mít vybavení jaké si zamanou a hrát tak všechny role najednou.

Hra má samozřejmě pořád své mouchy. Spawny jsou někdy diskutabilní a helikoptéry mohou být dost velká otrava. DICE se snaží přiblížit 2042 předchozím titulům, ale nikomu asi neunikne, že si hra je stále tak trochu vlastní cestou. Je to tedy taková míchanice nových a starých nápadů v live-service modelu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.