Amazon pracuje na novém MMO ze světa Pána prstenů

Estimated read time 2 min read

Po prvním rozpadlém MMO to teď Amazon zkouší znovu.

I přes to, že se první MMO ze světa Pána prstenů od Amazon Games rozpadlo ještě před vydáním, vývojáři jsou odhodlaní zkusit to znovu. Nápad vznikl zřejmě díky nové smlouvě s Embracer Group. Ti totiž odkoupili Middle-earth Enterprises a vlastní tak potřebná práva.

Minulá hra byla bohužel zrušena, protože předchozího vlastníka práv odkoupil Tencent v roce 2020. Licence na svět Pána prstenů proto byla vývojářům odebrána. Nyní se však Amazon vrací zpět do hry a chtějí opět vytvořit nevídané MMO z oblíbeného světa mnoha fanoušků. Oficiální název zatím hra samozřejmě nemá, protože vše je teprve v prvotní fázi.

Pokud vás nyní napadá ne zrovna dobře hodnocený seriál Prsteny moci, nemusíte mít strach. Amazon plánuje hru zasadit do období, které je velmi blízké původní trilogii. To by zároveň mohlo znamenat pád již existujícího MMO od Daybreak Game Company, které je tu s námi už 16 let.

Vývojáři navíc mají mnohem větší zkušenosti díky MMO New World a proto se z některých svých chyb snad poučili. Nečekejte ale, že se to dozvíme v následujících dnech.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.